Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Дата: 21 квітня 2021 о 12:38, Оновлено 21 квітня 2021 о 12:41
Автор: Ханчич І. С.

У 2019-2020 н. році в Тхоринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчалося 97 учнів. З них 14 учнів закінчили школу на «відмінно» , за що нагороджені Похвальними листами. 23 учні закінчили школу з високим та достатнім рівнем знань. Якість знань 45,7%. У минулому навчальному році якість знань була 50%.

Однак є 17 учнів, які мають частково оцінки низького рівня (в минулому навчальному році було 17 учні). Успішність у школі становить 79% .

Повну загальну середню освіту в школі здобули 5 учнів. В 11 класі 2 учні закінчили школу на відмінно: Куліш Юрій і Лучай Світлана. Одна учениця Ковтун Юлія має оцінки достатнього та високого рівня.

9 клас закінчили 5 учнів. Відмінні результати мають Содолинський Вадим та Войтович Олена. 5 учнів 9 класу навчатимуться в 10 класі.

У минулому навчальному році в школі проводилося багато змістовних позакласних заходів: Тиждень хімії, Тиждень початкових класів, Тиждень  біології, Тиждень  фізичної культури, Тиждень психології,  Тиждень правового виховання, виховні години на різні теми.

Учні школи взяли активну участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» та фізичному «Левеня» (11 клас), у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика.

У школі маємо 9 призерів районних та обласних предметних олімпіад: Содолинський Вадим (9клас) – І місце з історії, Содолинський Вадим (9 клас) ІІ місце з математики, Содолинський Вадим (9 клас) – ІІІ місце з фізики в районі; Содолинський Михайло (7 клас) – І місце з математики, Куліш Юрій (11 клас) – ІІ місце з фізики, Войтович Олена (9 клас) – ІІІ місце з німецької мови, Войтович Олена (9 клас) – ІІІ місце з російської мови

Учень Содолинський Вадим (9 клас) зайняв ІІ місце в обласному етапі предметних олімпіад з математики;

Содолинський Вадим (9 клас) зайняв ІІІ місце в обласному етапі з історії.

Учні школи брали участь у різних зональних і районних спортивних змаганнях, змаганнях з шахів та по стрільбі: Учень Куліш Юрій (11 кл.) зайняв І місце в змаганнях з шахів; Онищенко Сергій (11 клас) – І місце в змаганнях по стрільбі; Гриб Олександр (8 клас) – зайняв призові місця з вільної боротьби на Всеукраїнських і обласних змаганнях.

У нашій школі проводилася певна методична робота. Працювали 4 методичні комісії: вчителів початкових класів (керівник Хилько Ж.В.), природничо-математичного циклу (керівник Радкевич О.С.), гуманітарного циклу (Мудревська Т.А.), класних керівників (керівник Андросович Н.Д.). Методична робота спрямована на підвищення професійної майстерності кожного вчителя. Всі вчителі цілий рік працювали над підвищенням якості освіти, оновленням змісту й форми організації навчально-виховного процесу, працювали з обдарованими дітьми.

Протягом 2019-2020 н. року було вивчено й обговорено такі питання:

• стан навчально-виховної роботи в початкових класах;
  • стан викладання, рівень знань, умінь, і навичок учнів з предмету «Захист Вітчизни»;
  • стан викладання, рівень знань, умінь і навичок учнів з фізкультури;
  • стан викладання, рівень знань, умінь і навичок учнів з астрономії;
  • стан викладання, рівень знань, умінь і навичок учнів з хімії;
  • стан викладання, рівень знань, умінь і навичок учнів з мистецтва;
  • система роботи практичного психолога  Савич С.М.;
  • система роботи вихователя ГПД Лукашевич Т.М.;
  • система уроків вчителя біології Смик Л.В.

Вивчені питання виховної роботи:

• вивчення стану роботи з попередження правопорушень;
  • вивчення стану естетичного виховання в школі.

Покращено матеріально-технічне забезпечення школи. Зроблено капітальний ремонт зовнішніх стін спортзалу, поточний ремонт школи. Закуплено баскетбольний щит і лава в роздягальню спортзалу та ін..

Значно покращився естетичний вигляд спортзалу.

У 2020-2021 навчальному році педколектив продовжуватиме роботу над вдосконаленням навчально-виховного процесу, а для цього колективу школи необхідно:

• дотримуватися Закону України «Про освіту»;
  • дотримуватися нового «Закону про загальну середню освіту»;
  • дотримуватися статей Конституції, що стосуються освіти;
  • дотримуватись положень Закону про Нову українську школу.

З метою продовження удосконалення навально-виховного процесу в школі звернути увагу у новому 2020-2021 навчальному році на:

• техніку безпеки в навчально-виховному процесі;
  • охорону праці;
  • охорону дитинства;
  • збереження життя та здоров’я  учнів;
  • профілактику правопорушень серед учнів;
  • активізацію роботи з обдарованими дітьми;
  • розвиток творчих здібностей школярів;
  • впровадження в роботу школи новітніх технологій;
  • впровадження дистанційного навчання учнів;
  • ціннісне ставлення особистості до суспільства й держави, до природи, до культури й мистецтва, до сім’ї, родини, людей, до праці.

Проблема, над якою працюватиме педагогічний колектив Тхоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2020-2021 н. році, це:

«Розвиток і вдосконалення творчих здібностей учнів шляхом впровадження новітніх технологій навчання».
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.